نقد و بررسی پاستیل VIDAL قورباغه

نقد و بررسی پاستیل VIDAL قورباغه + پاستیل VIDAL قورباغه + مجله خبری شوکومای

نقد و بررسی پاستیل VIDAL قورباغه

نقد و بررسی پاستیل VIDAL قورباغه

با نقد و بررسی پاستیل VIDAL قورباغه از مجله خبری شوکومای همراه ما باشید. پاستیل ، مفید و دوست داشتنی و بسیار خوشمزه که خیلی ها را مجذوب خود کرده است و با بافت بی نظیرش خوراکی محبوبی بین کودکان شده است همچنین به دلیل وجود ژلاتین این خوراکی گزینه محبوبی بین والدین است. حال ویدال با ساخت پاستیل های خوش رنگ و طعم های شگفت انگیز این خوراکی را بسیار محبوب تر کرده است. امروز نقد و بررسی پاستیل VIDAL قورباغه می پردازیم.

نوع پاستیل
تولید اسپانیا
وزن 100 گرم
طعم
تعداد 1 بسته
ترکیبات ویفر ، کاکائو ، شکلات ، کارامل ، شیر ، شکلات تلخ
سایر در جای خشک و خنک نگهداری شود

بسته بندی محصول

نقد و بررسی پاستیل VIDAL قورباغه + پاستیل VIDAL قورباغه + مجله خبری شوکومایبسته بندی نایلونی ساده و به رنگ سبز یا قورباغه ای که رنگ بسته را بسیار جذاب تر کرده است. بر روی بسته با فونت بزرگ و زرد رنگ کلمه Tropical Frogs چاپ شده است که به معنی قورباغه های گرمسیری و نشان دهنده مدل پاستیل است در بالای بسته نیز لوگوی همیشگی ویدال با همان رنگ آبی و سفید قرار گرفته است. قسمتی از پایین بسته بندی بی رنگ است که می توانید پاستیل های قورباغه ای شکل را مشاهده کنید. در پس زمینه بسته بندی از رنگ سبز استفاده شده است که شبیه به یک برکه پر از قورباغه است ، قورباغه هایی رنگارنگ با دست و پاهایی به رنگ آبی و قرمز که بسته بندی را جذاب تر کرده اند.


طعم و مزه

نقد و بررسی پاستیل VIDAL قورباغه + پاستیل VIDAL قورباغه + مجله خبری شوکومایپاستیل قورباغه ای ویدال یک طعم جدید و منحصر فرد دارد طعمی که شاید کسی در پاستیل امتحانش نکرده باشد طعمی شیرین و تند ، تندی که کاملا حس می شود و این پاستیل را جذاب کرده است. بدن های قورباغه ها شیرین است و دست و پا های آنها تند و در وسط بدن آنها شیره ای شیرین قرار دارد تا تندی اضافی پاستیل را بگیرد و حس لذت بخش تری را برای شما ایجاد کند. این پاستیل فاقد گلوتن بوده و از این رو برای افرادی که دیابت دارند کاملا مناسب می باشد.

 

نکات مثبت نکات منفی
طعم فوق العاده ندارد
کیفیت عالی  
بسته بندی مناسب  

کلام آخر

پاستیل VIDAL قورباغه یک محصول بی نظیر است که طعم فوق العاده و جدید آن و بافت مناسب همه را مجذوب می کند. اگر تا به حال این پاستیل را امتحان نکردید پیشنهاد ما این است که حتما یک بار آن را امتحان کنید.

اگر شما هم از این محصول استفاده کرده اید لطفا نظر خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.

Buy Now button - نقد و بررسی پاستیل VIDAL قورباغه

 

پیگیری سفارش
لیست مقایسه
شگفت انگیز ها