نقد و بررسی شکلات سفید تابلرون

نقد و بررسی شکلات سفید تابلرون + شکلات + شوکومای

نقد و بررسی شکلات سفید تابلرون

از مجله خبری شوکومای ، نقد و بررسی شکلات سفید تابلرون را بخوانید. این مقاله به شما کمک میکند تا با اطلاعاتی کافی از این محصول آن را خریداری کنید تا از آن لذت ببرید.

شکلات سفید تابلورن (Tobleron) شکلاتی خاص برای سلیقه های خاص. اسم این محصول تابلرون از دوکلمه تابلر که نام ابداء کننده آن است و ترون که در زبان ایتالیایی نوعی از شیرینی نوگات است گرفته شده است. بر روی بسته بندی این شکلات شکل کوهی درج شده که مربوط به کوه مترهورن در رشته کوه های آلپ است و سمبل شهر برن محسوب می شود. این باور وجود دارد که شکل سه وجهی کوه مترهورن باعث الهام گرفتن تئودر تابلر برای ایجاد شکل سه وجهی تابلرون بوده است.

امروز در مجله خبری شوکومای بررسی شکلات سفید تابلرون ساخت کشور سوئیس با 100 گرم وزن با طعم شیر را در نظر گرفته ایم.

بسته بندی محصول

 

اولین چیزی که به چشم می خورد طراحی سه گوش یا مثلثی این محصوله که همانطور بالا اشاره کردم نشان دهنده کوه مترهورن است. بسته به رنگ سفید است که کلمه Tobleron بزرگ روی آن به رنگ قرمز روی آن چاپ شده است که عکس کوه مترهورن هم کنار آن قرار گرفته. در بالای بسته بندی یک نوار خط چین برای باز کردن بسته قرار گرفته است. بعد از باز کردن محصول شکلات داخل یک زرورق قرار گرفته است. شکلات به صورت مثلثی طراحی شده که بیشتر شبیه رشته کوه است و حروف Tobleron روی آن حک شده است.

طعم و مزه

همانطور که می دونید شکلات سفید طرفداران خاص خودش رو داره و عامه پسند نیست. اولین مزه ای که آدم حس میکنه مزه ای شبیه شیر که با شکر زیاد ترکیب شده کمی بعد مزه مغز بادم خورد شده حس میشه ولی شیرینی شکلات کمی دل آدمو میزنه اما مزه کلی شکلات برای من دلپسند نبود.

نکات مثبت نکات منفی
طراحی جالب و متفاوت شیرینی زیاد
ترکیبات مقوی مزه شیر زیاد
 

کلام آخر

شکلات تابلرون یکی از معروفترین شکلات ها است که طرفداران زیادی هم داره اما شکلات سفید یک طعم خاص داره که افراد کمی این طعم رو می پسندند که متاسفانه این طعم زیاد مطلوب من نبود.

اگر شما هم از این محصول استفاده کرده اید لطفا نظر خود را در بخش نظرات با ما درمیان بگذارید.

برای خرید محصول می توانید از لینک زیر اقدام نمایید.

پیگیری سفارش
لیست مقایسه
شگفت انگیز ها