فواید چای سبز

فواید چای سبز + چای سبز + مجله خبری شوکومای

فواید چای سبز

فواید چای سبز

فواید چای سبز در  دسته بندی های مختلفی قرار می گیرد که بر سلامت  جسم تاثیرات مثبتی دارد که در این مقاله ما برخی از این موارد را مورد بررسی قرار میدهیم با مجله خبری شوکومای همراه باشید.

فواید چای سبز

فواید چای سبزمصرف چای سبز در تابستان فراموش نشود زیرا از حالت تهوع و گرما زدگی جلو گیری می کند  و در فصل زمستان هم ازسرما خوردگی و آنفولانزا پیشگیری می کند.

اگر می خواهید خوابی آرامش بخش داشته باشید چای سبز بنوشید زیرا  نوشیدن چای سبز آرامش بخش می باشد و از استرس و افسردگی جلوگیری می کند.

خوردن چای سبز برای افرادی که حساسیت های فصلی دارند و افرادی که در مناطق سرد سیری زندگی می کنند توصیه می شود و همچنین افرادی که محل کارشان  در مناطقی است که در معرض آلودگی هوا هستند. خوردن چای سبز موجب کاهش قند خون می شود  و برای افرادی که مبتلا به قند خون هستند  توصیه می شود.

کاهش وزن

مصرف چای سبز در افرادی که اضافه وزن دارند موثر است برای داشتن اندامی مناسب مصرف این نوع چای توصیه می شود.

شادابی و زیبایی پوست

یکی دیگر از فواید مصرف چای سبز خاصیت ضد پیری و شادابی پوست می باشد آنتی اکسیدان موجود در چای سبز این خاصیت مفید را در آن بوجود می آورد. آنتی اکسیدان ، خاصیت ضد پیری و شادابی پوست را دارد.

رفع بوی بد دهان و سلامت دندان ها

در گذشته از چای سبز به عنوان خوش بو کننده دهان استفاده می شد علاوه بر این نکته مصرف چای سبز سلامت دندان ها را محافظت می کند و برای سلامت نگه داشتن دندان ها مصرف چای سبز را فراموش نکنید.

تقویت مفاصل و جلوگیری از روماتیسم 

خیلی از متخصصان مصرف چای سبز را برای افرادی که مشکل مفاصل دارند و از پوکی استخوان رنج می برند  توصیه می کنند و بخصوص مصرف آن برای جلوگیری از روماتیسم توصیه می شود چای سبز بخاطر دارا بودن درصد بالای فلوراید از ورم مفاصل و پوکی استخوان جلوگیری می کند.

توصیه مصرف چای سبز برای افراد سال خورده

افرادی که پا به سن گذاشتند مصرف چای سبز را فراموش نکنند چون مصرف آن علاوه بر اینکه از پوکی استخوان جلوگیری می کند بر حافظه تاثیر مثبتی می گذارد و از ابتلا به بیماری آلزایمر جلو گیری می کند پس خوردن چای سبز برای افراد سال خورده فراموش نشود. 

پیگیری سفارش
لیست مقایسه
شگفت انگیز ها