بزرگترین جشنواره فروش چای بزودی در فروشگاه اینترنتی شوکومای

بزرگترین جشنواره فروش چای بزودی در فروشگاه اینترنتی شوکومای

بزرگترین جشنواره فروش چای بزودی در فروشگاه اینترنتی شوکومای

فروشگاه اینترنتی شوکومای قصد دارد تا بزرگترین جشنواره انواع چای و دمنوش را با بیش 150 چای و دمنوش برگزار نماید. اگر علاقه مند به خرید چای ها و دمنوش های با کیفیت و طعم های دلنشین با انواع سلیقه ها هستید پیشنهاد میکنیم این جشنواره را که به مدت یک هفته برگزار میگردد را از دست ندهید.

در این جشنواره ‍، چای ها و دمنوش های احمد ، لوید ، لاتترازول ، فان تایم ، لیپتون ، علی تی ، کینگز کرون و … قرار دارند که در ادامه به معرفی برخی از این برند ها میپردازیم که از کیفیت و محبوبیتی خاصی برخوردارند و بیشترین فروش را در فروشگاه اینترنتی شوکومای داشته اند.

پیشنهاد میکنیم این جشنواره بزرگ را از دست ندهید تا بهترین کیفیت ها را حس کنید.

چای ها و دمنوش های LOYD

چای لوید یکی از چای های انگلیسی است که مثل چای احمد طرفداران زیادی دارد لوید یک شرکت انگلیسی است که به تولید دمنوش ، چای سبز و چای سیاه و چای میوه ای و … می پردازد.


چای ها و دمنوش های احمد

چای احمد از شرکت‌های چای مستقر در لندن ، انگلستان است. این شرکت چای کیسه‌ ای ، و بسته‌ ای از انواع چای سیاه ، چای سبز ، چای طعمدار ، و دم‌نوش‌ها را تولید می‌کند.

زیباترین محصولات احمد مربوط به جعبه های چوبی آن است که بسیار برای هدیه دادن به عزیزانتان مناسب می باشد.


چای های Lateterazul

معروف ترین چای اسپانیایی برند Lateterazul است که با ترکیب رایحه های زعفران و … عطر و طعم خاصی به چای خود داده است . بسته بندی زیبای این محصولات نشان دهنده کیفیت بالای آن ها بوده است.


چای های KINGS CROWN

کینگز کرون با تولید چای های سبز و سیاه طعم دار یکی دیگر از برند های چای است که ساخت کشور آلمان است. در هنگام خرید این محصول اسانس و عطر چای به قدری زیاد است که به راحتی از فاصله ی یک متری میتوانید بو را استشمام کنید.

دو طعم بلوبری و یاس آن بیشترین محوبیت را داشته اند.


چای های FUN TIME

و در آخر میرسیم به چایی های فان تایم که ساخت کشور ایران است و دو طعم بلوبری و کارامل آن بیشترین فروش را در بین دیگر مدل ها داشته است. پیشنهاد میکنم این چای را نیز امتحان کنید.

 

برای دیدن محصولات هر برند روی آنها کلیک کنید.

پیگیری سفارش
لیست مقایسه
شگفت انگیز ها