نقد و بررسی چای کیسه ای با طعم بلوبری Fun Time

نقد و بررسی چای کیسه ای با طعم بلوبری Fun Time + چای کیسه ای با طعم بلوبری Fun Time + مجله خبری شوکومای

نقد و بررسی چای کیسه ای با طعم بلوبری Fun Time

 نقد و بررسی چای کیسه ای با طعم بلوبری Fun Time

با نقد و بررسی چای کیسه ای با طعم بلوبری Fun Time از مجله خبری شوکومای همراه ما باشید. امروزه طرفداران چای بسیار بالا رفته و شرکت های تولیدی چای در حال تولید چای ها با طعم های جدید هستند که چای های میوه ای از قبیل آن هاست. شرکت فان تایم با ارائه چای میوه ای از این قافله عقب نمانده است و در حال تولید چای های با کیفیت و عطر و طعمی به یاد ماندنی است. چای بلوبری Fun Time یکی از پرطرفدار ترین چای های این برند می باشد که از عطر و طعمی عالی و کیفیتی بی نظیر بهره می برد. امروز به نقد و بررسی چای کیسه ای با طعم بلوبری Fun Time می پردازیم.

نوعچای
تولید
طعمبلوبری
تعداد25 عدد
ترکیباتچای سیاه خالص خارجی تهیه شده از مرغوب ترین چای های موجود خارجی
سایریک عدد چای کیسه ای را داخل آب جوش قرار دهید و میل کنید

بسته بندی محصول

نقد و بررسی چای کیسه ای با طعم بلوبری Fun Time + چای کیسه ای با طعم بلوبری Fun Time + مجله خبری شوکومایچای فان تایم از یک بسته بندی جعبه ای مستطیل شکل بهره می برد که از کیفیت کاغذ مطلوبی نیز بر خوردار است. رنگ پس زمینه این محصول به رنگ مشکی است و بر روی آن از کادری متناسب با رنگ بلوبری طراحی گشته است و تصویر سه عدد بلوبری بر روی آن چاپ شده است. در بالای کادر برند fun time به رنگ سیاه و سفید قرار گرفته است و در کنار کادر نیز لوگوی فان تایم قرار گرفته است. در بالای بسته شیاری برای باز کردن محصول طراحی گشته است که از بسته جدا می شود و در کنارش زبانه ای برای بسته شدن مجدد محصول تعبیه شده است. در داخل بسته بیست عدد چای کیسه ای قرار گرفته است که از کیفیت کیسه مطلوبی بر خوردار است. در بالای هر کیسه نخی با منگنه به کیسه متصل شده است و در طرف دیگر نخ کاغذی قرار دارد که در یک طرف آن لوگوی محصول و در طرف دیگر آن تصویر طعم محصول قرار گرفته است.


طعم و مزه

نقد و بررسی چای کیسه ای با طعم بلوبری Fun Time + چای کیسه ای با طعم بلوبری Fun Time + مجله خبری شوکومایچای بلوبری فان تایم یکی از مرغوب ترین چای های میوه ای است که با افزوده شدن عطر و طعم بلوبری به یک چای با کیفیت و خوش عطر و طعم تبدیل شده است. بلوبری دارای طعمی شیرین و خوشمزه و یکی از محبوب ترین میوه های تابستانی در دنیا است که ترکیب آن با چای سیاه مرغوب توانسته طعمی خاص را به ارمغان بیاورد. هنگام قرار گرفتن این چای در آب جوش ، عطر خوش بلوبری فضا را پر می کند و طعم بی نظیر این چای شما را مجذوب خود خواهد کرد. هنگام میل کردن چای طعم شیرین بلوبری با طعم چای سیاه همراه شده و ترکیبی دلنشین را می سازد. می توانید یک عدد از این چای را با چای سیاه دم کردنی فان تایم دم کنید و با یک چای خوش عطر و طعم از دوستان و میهمانانتان پذیرایی کنید و رضایت همه را به دست آورید چرا که طعم دلنشین این چای همه را مجذوب خواهد کرد.

نکات مثبتنکات منفی
طعم و عطر بی نظیرندارد
کیفیت عالی 
بسته بندی زیبا 

کلام آخر

چای کیسه ای با طعم بلوبری Fun Time یک محصول دوست داشتنی است که می توانید جمع دوستان خود را با سرو این چای خاطر انگیز کنید. اگر تا به حال این چای را امتحان نکردید پیشنهاد ما این است که حتما یک بار آن را امتحان کنید.

اگر شما هم از این محصول استفاده کرده اید لطفا نظر خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.

پیگیری سفارش
لیست مقایسه
شگفت انگیز ها