نقد و بررسی چای کیسه ای با طعم کارامل Fun Time

نقد و بررسی چای کیسه ای با طعم کارامل Fun Time + چای کیسه ای با طعم کارامل Fun Time + مجله خبری شوکومای

نقد و بررسی چای کیسه ای با طعم کارامل Fun Time

نقد و بررسی چای کیسه ای با طعم کارامل Fun Time

با نقد و بررسی چای کیسه ای با طعم کارامل Fun Time از مجله خبری شوکومای همراه ما باشید. امروزه طرفداران چای بسیار بالا رفته و شرکت های تولیدی چای در حال تولید چای ها با طعم های جدید هستند که چای های میوه ای از قبیل آن هاست. شرکت فان تایم با ارائه چای میوه ای از این قافله عقب نمانده است و در حال تولید چای هایی با کیفیت بسیار بالا و عطر و طعمی ماندگار است. چای کارامل Fun Time یکی معروف ترین طعم ها در بین چای های این برند می باشد که از عطر و طعمی عالی و کیفیتی بی نظیر بهره می برد. امروز به نقد و بررسی چای کیسه ای با طعم کارامل Fun Time می پردازیم.

نوع چای
تولید استرالیا
طعم کارامل
تعداد 25 عدد
ترکیبات چای سیاه خالص خارجی تهیه شده از مرغوب ترین چای های موجود خارجی
سایر یک عدد چای کیسه ای را داخل آب جوش قرار دهید و میل کنید

بسته بندی محصول

نقد و بررسی چای کیسه ای با طعم کارامل Fun Time + چای کیسه ای با طعم کارامل Fun Time + مجله خبری شوکومایچای کیسه ای فان تایم از یک بسته بندی جعبه ای مستطیلی بهره می برد که از کیفیت مطلوبی بر خوردار است. رنگ پس زمینه این محصول مشکی رنگ است و بر روی آن کادری طراحی گشته است که تصویر کارمل مایع و دوعد کارامل تافی شکل بر روی آن چاپ شده است. در بالای کادر برند fun time به رنگ سیاه و سفید قرار گرفته است و در پایین و گوشه کادر نیز لوگوی فان تایم به چشم می خورد. در بالای بسته شیاری برای باز کردن محصول طراحی گشته است که از بسته جدا می شود و در کنارش زبانه ای برای بسته شدن مجدد محصول تعبیه شده است. در داخل بسته بیست عدد چای کیسه ای قرار دارد که چای ها درون کیسه هایی با کیفیت خوب قرار دارند. در بالای هر کیسه نخی با منگنه به کیسه متصل شده است و در طرف دیگر نخ کاغذی قرار دارد که در یک طرف آن لوگوی محصول و در طرف دیگر آن تصویر طعم محصول قرار گرفته است.


طعم و مزه

نقد و بررسی چای کیسه ای با طعم بلوبری Fun Time + چای کیسه ای با طعم بلوبری Fun Time + مجله خبری شوکومایچای کارامل فان تایم یکی از مرغوب ترین چای های طعم دار است که با افزوده شدن عطر و طعم دوست داشتنی کارامل به چای ، به یکی از با کیفیت ترین و دوست داشتنی ترین چای ها تبدیل شده است. هنگام قرار دادن چای در آب جوش عطر کارامل فضا را پر می کند و حس دلنشینی را ایجاد می کند. کارامل در بین عموم طعم پسندیده و دلنشینی است حال این طعم با ترکیب شدن در چای همه را مجذوب کرده است. هنگام میل کردن چای طعم شیرین کارامل با طعم چای سیاه همراه شده و ترکیبی دلنشین را ایجاد می کند. می توانید یک عدد از این چای را با چای سیاه دم کردنی فان تایم دم کنید و با یک چای خوش عطر و طعم از دوستان و میهمانانتان پذیرایی کنید و رضایت همه را به دست آورید چرا که طعم دلنشین این چای همه را مجذوب خواهد کرد.

نکات مثبت نکات منفی
طعم و عطر عالی ندارد
کیفیت عالی  
بسته بندی زیبا  

کلام آخر

چای کیسه ای با طعم کارامل Fun Time یک محصول دوست داشتنی است که می توانید جمع دوستان خود را با سرو این چای خاطر انگیز کنید. اگر تا به حال این چای را امتحان نکردید پیشنهاد ما این است که حتما یک بار آن را امتحان کنید.

اگر شما هم از این محصول استفاده کرده اید لطفا نظر خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.