نقد و بررسی سس فلفل سبز Tabasco

نقد و بررسی سس فلفل سبز Tabasco + سس فلفل سبز Tabasco + مجله خبری شوکومای

نقد و بررسی سس فلفل سبز Tabasco

نقد و بررسی نقد و بررسی سس فلفل سبز Tabasco

با نقد و بررسی سس فلفل سبز Tabasco از مجله خبری شوکومای همراه ما باشید. سس فلفل سبز تاباسکو به نسبت سس فلفل قرمز از درجه تندی کمتری برخوردار است. و مناسب برای غذا های مکزیکی ، سوپ آوکادو ، انواع برگر ، گوشت ، مرغ ، ماهی (خصوصا قزل‌آلا، سالمون و تن) و سبزیجات و سالاد سزار است. امروز به نقد و بررسی نقد و بررسی سس فلفل سبز Tabasco می پردازیم.

نوعسس
تولیدآمریکا
وزن60 گرم
طعمفلفل سبز
تعداد1 عدد
ترکیباتسرکه، فلفل سبز( جالاپینو)، آب، نمک، آرد ذرت، زانتان گام ، اسید اسکوربیک
سایرپس از باز شدن در یخچال نگهداری شود

بسته بندی محصول

 

نقد و بررسی سس فلفل سبز Tabasco + سس فلفل سبز Tabasco + مجله خبری شوکومای

تاباسکو مانند محصولات دیگرش برای این محصول نیز از یک بسته بندی مقوایی استفاده کرده است که ظرف شیشه ای سس درون آن قرار دارد. رنگ این جعبه سبز می باشد که متناسب با رنگ فلفل سبز است و یاد آور طعم این محصول می باشد. بر روی بسته تصویر شیشه سس چاپ شده است که کلمه ملایم نیز بر روی آن قرار گرفته است. در سمت دیگر جعبه یک دستور پخت پیشنهادی برای درست کردن سالاد مرغ مکزیکی با استفاده از سس تاباسکو قرار دارد و در طرف دیگر بسته نیز توضیحاتی در باره تاباسکو چاپ شده است. سدر داخل یک ظرف شیشه ای کوچک و زیبا به رنگ سبز قرار گرفته است که در جلوی آن در کادری لوزی شکل برند تاباسکو قرار گرفته است.


طعم و مزه

نقد و بررسی سس فلفل سبز Tabasco + سس فلفل سبز Tabasco + مجله خبری شوکومایمگر می شود کسی عاشق فلفل باشد و سس های تاباسکو را نشناسد سس هایی که همیشه کنار ساندویچ ها و برگر ها دیده می شود. سس های تاباسکو یکی از بهترین سس های فلفلی می باشند که از تندی های مختلفی برای تمامی سلیقه ها بهره می برند. این سس در بسیاری از کشورها جزء چاشنی‌های بسیار معروف است و در بیشتر رستوران ها استفاده می‌شود. هنگام باز کردن درب این سس ، بوی فلفل به مشام می رسد که کمی بینی شما را می سوزاد و عطری دوست داشتنی را در فضا پر می کند. سس فلفل سبز Tabasco طعمی ملایم تر نسبت به سس فلفل قرمز این برند دارد و طعم فلفل آن بی نظیر است و هنگام میل کردن یک تندی خاصی در دهانتان می پیچد که نه آنقدر تند است که شما را بسوزاند و نه آنقدر شیرین است که اصلا آن را حس نکنید. این سس طعمی بسیار دوست داشتنی دارد و تندی متعادل آن شما را حیرت زده خواهد کرد.

نکات مثبتنکات منفی
طعم و عطری تند و عالیندارد
کیفیت عالی 
بسته بندی زیبا 

کلام آخر

سس فلفل سبز Tabasco یک محصول دوست داشتنی است که می توانید آن را همراه با ساندویچ ها و برگر ها میل کنید و از تندی آن لذت ببرید. اگر تا به حال این سس را امتحان نکردید پیشنهاد ما این است که حتما یک بار آن را امتحان کنید.

اگر شما هم از این محصول استفاده کرده اید لطفا نظر خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.

پیگیری سفارش
لیست مقایسه
شگفت انگیز ها