تاباسکو

6 کالا

 • سس سیر و فلفل تاباسکو
  ناموجــود

  سس سیر و فلفل Tabasco

  ۲۴,۰۰۰ تومان
  سس سیر و فلفل تاباسکو ترکیبی از سه نوع فلفل (پودر فلفل کاین، فلفل قرمز و سبز) به همراه سیر، طعم تند خوشایندی را به این سس داده است و طعم خیلی تندی دارد همچنین کسانی که دوستداران سیر هستند میتوانند این سس را بر روی بال کبابی، غذاهای دریایی، گوشت، سوپ، خورشت، تخم مرغ و پیتزا بریزند همچنین این سس مناسب برای پاستا،انواع ساندویچ ،سالاد سیب‌زمینی و تن ماهی و انواع سالادهای ایتالیایی و…
  نمایش سریع محصول
 • سس فلفل قرمز Tabasco

  ۳۰,۰۰۰ تومان
  سس فلفل قرمز تاباسکو سسی با طعم دودی و تند مناسب برای کباب، باربیکیو ، گوشت استیکی، مرغ، همبرگر، چیزبرگر، سالاد سیب‌زمینی و لوبیای پخته و ساندویچ است.
  نمایش سریع محصول
 • ناموجــود

  سس فلفل سبز Tabasco

  ۲۴,۰۰۰ تومان
  سس فلفل سبز تاباسکو سس فلفل سبز تاباسکو به نسبت سس فلفل قرمز از درجه تندی کمتری برخوردار است. و مناسب برای غذا های مکزیکی ، سوپ آوکادو ، انواع برگر ، گوشت ، مرغ ، ماهی(خصوصا قزل‌آلا، سالمون و تن) و سبزیجات و سالاد سزار است.
  نمایش سریع محصول
 • سس چیپوتله تاباسکو
  ناموجــود

  سس چیپوتل دودی Tabasco

  ۲۴,۰۰۰ تومان
  سس چیپوتله فلفل قرمز تند دودی تاباسکو این سس جزء سس‌های تند تاباسکو و بعد از سس اصیل فلفل قرمز قرار دارد.همچنین این سس مناسب برای استفاده روی کباب ، باربیکیو،مخلوط گوشت استیکی، مرغ ،سبزیجات آماده، همبرگر، چیزبرگر، سالاد سیب‌زمینی و لوبیای پخته است.
  نمایش سریع محصول
 • Tabasco Habanero Pepper Sauce 60 ml
  ناموجــود

  سس فلفل چیلی هابانرو Tabasco

  ۲۱,۰۰۰ تومان
  سس فلفل چیلی هابانرو تاباسکو ترکیبی فلفل هاوانا و دیگر مواد طبیعی استفاده شده در این سس، یک طعم و مزه خوشمزه و تندی به آن بخشیده است و میتواند مناسب برای مرغ ، میگوی کبابی و استیک شما باشد. مخلوط پاپایا و انبه به همراه فلفل هاوانا، پیاز، سیر و سایر طعم‌دهنده‌های طبیعی موجود در این سس آن را به یک سس آبدار به شیوه جامائیکایی تبدیل کرده است . همچنین این سس را…
  نمایش سریع محصول
 • سس فلفل Tabasco
  ناموجــود

  سس فلفل Tabasco

  ۳۰,۰۰۰ تومان
  سس فلفل تاباسکو تاباسکو نام تجاری نوعی سس فلفل تند است. نام این سس را از مکزیک گرفتن و نام منطقه ای از این کشور است. اما کارخانه اش در آمریکا میباشد.گفته میشود، هر روز در کارخانه آن در جزیره آوری لوئیزیانا 700/000 شیشه تولید میشه. در 160 کشور دنیا بفروش میرود در هر حال سس تند و خوشمزه ای است.
  نمایش سریع محصول
پیگیری سفارش
لیست مقایسه
شگفت انگیز ها