پریمات

8 کالا

 • ادویه Prymat
  ناموجــود

  ادویه سالاد هربال Prymat

  ۲۶,۰۰۰ تومان
  ادویه سالاد هربال پریمات ادویه سالاد هربال پریمات ترکیب کاملی از نمک دریایی و ادویه های مختلف است .فلفل سیاه، پیاز، ریحان، چیلی و سایر گیاهان تشکیل شده است. ، پاپریکا، دانه های خردل سفید و سیاه، قره قروت طعم بی نظیر سالادهای خود را با این ادویه کامل کنید.
  نمایش سریع محصول
 • نمک دریایی
  ناموجــود

  نمک دریایی Prymat

  ۲۶,۰۰۰ تومان
  نمک دریایی پریمات نمک دریایی پریمات یک انتخاب عالی برای کسانی است که آشپزی مدیترانه ای را دوست دارند. . به خصوص ماهی و گوشت ،این محصول طعم هر غذایی را لذیذ می کند.
  نمایش سریع محصول
 • ادویه سالاد
  ناموجــود

  ادویه نمک دریایی با سبزیجات Prymat

  ۲۶,۰۰۰ تومان
  ادویه نمک دریایی و سبزیجات پریمات ادویه سالاد پریمات طعم و مزه تمامی سالادها را دلپذیر می کند.این طعم بی نظیر ترکیبی از پیاز، ریحان، کاری، برگ جعفری، رازیانه و فلفل سیاه است. این تنوع ادویه ها طعم و ، پاپریکا، سیر عطر خوشایندی به انواع سالادهایتان می دهد.
  نمایش سریع محصول
 • پودر سس سالاد سیر
  ناموجــود

  پودر سس سالاد سیر Prymat

  ۱۰۷,۰۰۰ تومان
  پودر سس سالاد سیر پریمات سس سالاد سیر ترکیبی از لیمو، فلفل سیاه، سیر و ادویه جات است. این مخلوط مناسب برای سالاد، تست و پارمسان می باشد. و همین طور کاملا متناسب با سالاد سزار سنتی است که ممکن است با مرغ، غذای دریایی یا بیکن درست شده باشد .
  نمایش سریع محصول
 • پودر سس سالاد فرانسوی
  ناموجــود

  پودر سس سالاد فرانسوی Prymat

  ۱۰۷,۰۰۰ تومان
  پودر سس سالاد فرانسوی پریمات سس سالاد فرانسوی مناسب برای سالادهای سبک در فصل بهار و تابستان می باشد . به راحتی با ترکیب آن با روغن زیتون و آب، یا ماست طبیعی آماده می شود . سالاد با سس فرانسوی پریمات تازه ، ترد و خوشمزه می شود . این یک انتخاب عالی برای کسانی است که برای زمان خود ارزش قائل هستند.
  نمایش سریع محصول
 • پودر سس Prymat
  ناموجــود

  پودر سس سالاد ایتالیایی Prymat

  ۱۰۷,۰۰۰ تومان
  پودر سس سالاد ایتالیایی پریمات با سس سالاد ایتالیایی، طعم سالاد های بی نظیر ایتالیایی را تجربه کنید .این سس بر پایه گیاهان عطری منحصر به فرد شخصیت منحصر ، مدیترانه ای است .عطر و طعم ظریف از پونه و ریحان به فرد آن است.
  نمایش سریع محصول
 • میکس فلفل های رنگی
  ناموجــود

  میکس فلفل های رنگی Prymat

  ۲۶,۰۰۰ تومان
  میکس فلفل های رنگی پریمات فلفل رنگی پریمات ترکیبی مناسب از فلفل سیاه، سفید و قرمز است. ترکیبی از طعم های تند و ملایم، مناسب هر با نوع ذائقه. میکس فلفل های رنگی به شما اجازه می دهد تا میزان تندی غذاهایتان را کنترل کنید.
  نمایش سریع محصول
 • Prymat
  ناموجــود

  فلفل سیاه Prymat

  ۲۶,۰۰۰ تومان
  فلفل سیاه پریمات فلفل سیاه پریمات برای طعم دار کردن انواع گوشت، سوپ، سس، سوپ و.. استفاده می شود.غذای روزمره خود را با پریمات طعم دارتر با عطر و بوی مطبوع ترمصرف کنید. فلفل سیاه به تدریج خواص خود را در طول پخت و پز آزاد می کند و طعم نهایی غذای شما می تواند واقعا تند شود.
  نمایش سریع محصول
پیگیری سفارش
لیست مقایسه
شگفت انگیز ها