نایرنز

4 کالا

 • بیسکوئیت جو دوسر و شکلات nairn’s + بیسکویت + نارینز
  ناموجــود

  بیسکوئیت جو دوسر و شکلات nairn’s

  ۱۸,۵۰۰ تومان
  بیسکوئیت جو دوسر و شکلات نایرنز این محصول منبع غنی از فیبر بوده و فاقد هر گونه گلوتن ، روغن هیدروژنه ، رنگ و اسانس صنعتی است و بسیار مناسب برای گیاهخواران می باشد. در ضمن به دلیل وجود پروتئین زیاد در این محصول افرادی که به پروتئین آلرژی دارند از این بیسکوئیت استفاده نکنند.
 • بیسکوئیت میوه nairn’s +بیسکوییت
  ناموجــود

  بیسکوئیت جو دوسر و میوه nairn’s

  ۱۸,۵۰۰ تومان
  بیسکوئیت جو دوسر و میوه نایرنز این محصول منبع غنی از فیبر بوده و فاقد هر گونه گلوتن ، روغن هیدروژنه ، رنگ و اسانس صنعتی است و بسیار مناسب برای گیاهخواران می باشد. در ضمن به دلیل وجود پروتئین زیاد در این محصول افرادی که به پروتئین آلرژی دارند از این بیسکوئیت استفاده نکنند.
 • بیسکوئیت جو دوسر و زنجبیل nairn’s + شوکومای
  ناموجــود

  بیسکوئیت جو دوسر و زنجبیل nairn’s

  ۱۸,۵۰۰ تومان
  بیسکوئیت جو دوسر و زنجبیل نایرنز این محصول منبع غنی از فیبر بوده و فاقد هر گونه گلوتن ، روغن هیدروژنه ، رنگ و اسانس صنعتی است و بسیار مناسب برای گیاهخواران می باشد. در ضمن به دلیل وجود پروتئین زیاد در این محصول افرادی که به پروتئین آلرژی دارند از این بیسکوئیت استفاده نکنند. ما…
 • بیسکوئیت جو دوسر و سیروپ nairn’s + شوکومای
  ناموجــود

  بیسکوئیت جو دوسر و سیروپ nairn’s

  ۱۸,۵۰۰ تومان
  بیسکوئیت جو دوسر و سیروپ نایرنز این محصول منبع غنی از فیبر بوده و فاقد هر گونه گلوتن ، روغن هیدروژنه ، رنگ و اسانس صنعتی است و بسیار مناسب برای گیاهخواران می باشد. در ضمن به دلیل وجود پروتئین زیاد در این محصول افرادی که به پروتئین آلرژی دارند از این بیسکوئیت استفاده نکنند.
پیگیری سفارش
لیست مقایسه
شگفت انگیز ها