مارتی

9 کالا

 • نان تست Maretti Bruschette قارچ و خامه
  ناموجــود

  نان تست Maretti Bruschette قارچ و خامه

  ۱۰,۵۰۰ تومان
  نان تست مارتی با طعم قارچ و خامه ترکیبی عالی و خوشمزه از قارچ های معطر و سس کره که کاملا مزه لذت بخش تراشه های نان پخته شده را تکمیل می کند. این محصول مناسب برای انواع سالاد و همچنین افراد گیاهخوار است و بدون مواد نگهدارنده ، رنگ صنعتی…
 • نان تست Maretti Bruschette سبزیجات مدیترانه ای
  ناموجــود

  نان تست Maretti Bruschette سبزیجات مدیترانه ای

  ۹,۰۰۰ تومان
  نان تست مارتی با طعم سبزیجات مدیترانه ای ترکیبی جذاب از سبزیجات اشتها آور مدیترانه ای است. این محصول مناسب برای انواع سالاد و همچنین افراد گیاهخوار است و بدون مواد نگهدارنده ، رنگ صنعتی و چربی هیدروژنه می باشد.
 • نان تست Maretti Bruschette سالامی پپرونی
  ناموجــود

  نان تست Maretti Bruschette سالامی پپرونی

  ۹,۰۰۰ تومان
  نان تست مارتی با طعم سالامی پپرونی نان تست با عطر و طعم طلایی پودر طعم دار که به شدت اشتها آور است. این محصول مناسب برای انواع سالاد و همچنین افراد گیاهخوار است و بدون مواد نگهدارنده ، رنگ صنعتی و چربی هیدروژنه می باشد.
 • نان تست Maretti Bruschette پیتزا
  ناموجــود

  نان تست Maretti Bruschette پیتزا

  ۱۰,۵۰۰ تومان
  نان تست مارتی با طعم پیتزا  این محصول مناسب برای انواع سالاد و همچنین افراد گیاهخوار است و بدون مواد نگهدارنده ، رنگ صنعتی و چربی هیدروژنه می باشد.
 • نان تست Maretti Bruschette سیر
  ناموجــود

  نان تست Maretti Bruschette سیر

  ۹,۰۰۰ تومان
  نان تست سیر مارتی نان پخته شده با ترکیبی از سیر بو داده ، عطر و طعم ساده و در عین حال عالی را ارائه داده است. این محصول مناسب برای انواع سالاد و همچنین افراد گیاهخوار است و بدون مواد نگهدارنده ، رنگ صنعتی و چربی هیدروژنه می باشد.
 • نان تست Maretti Bruschette پنیر
  ناموجــود

  نان تست Maretti Bruschette پنیر

  ۹,۰۰۰ تومان
  نان تست مارتی با طعم پنیر نان تست با طعم غافل گیر کننده ی پنیر که می تواند بهترین انتخاب شما برای سالادتان باشد. این محصول مناسب برای انواع سالاد و همچنین افراد گیاهخوار است و بدون مواد نگهدارنده ، رنگ صنعتی و چربی هیدروژنه می باشد.
 • نان تست Maretti Bruschette اسفناج و پنیر
  ناموجــود

  نان تست Maretti Bruschette اسفناج و پنیر

  ۹,۰۰۰ تومان
  نان تست اسفناج و پنیر مارتی نان تست نعناعی با ترکیبی غیر قابل توصیف از برگ های تازه اسفناج و پنیر معطر که طعمی فوق العاده به خود گرفته است . این محصول مناسب برای انواع سالاد و همچنین افراد گیاهخوار است و بدون مواد نگهدارنده ، رنگ صنعتی و چربی هیدروژنه…
 • نان تست Maretti Bruschette گوجه فرنگی و زیتون
  ناموجــود

  نان تست Maretti Bruschette گوجه فرنگی و زیتون

  ۱۰,۵۰۰ تومان
  نان تست مارتی با طعم گوجه فرنگی ، زیتون و اورگانو طعم سنتی مدیترانه ای با ترکیبی از گوجه فرنگی های آبدار و زیتون های تیره است.  این محصول مناسب برای انواع سالاد و همچنین افراد گیاهخوار است و بدون مواد نگهدارنده ، رنگ صنعتی و چربی هیدروژنه می باشد.
 • نان تست Maretti Bruschette پستو ریحان شیرین
  ناموجــود

  نان تست Maretti Bruschette پستو ریحان شیرین

  ۹,۰۰۰ تومان
  نان تست مارتی با طعم پستو ریحان شیرین نان تست مارتی با طعم پستو ریحان شیرین ترکیبی از سبزی ریحان و با عطر و طعم پستو است. این محصول مناسب برای انواع سالاد و همچنین افراد گیاهخوار است و بدون مواد نگهدارنده ، رنگ صنعتی و چربی هیدروژنه می باشد. این…
پیگیری سفارش
لیست مقایسه
شگفت انگیز ها