لاتترا ازول

5 کالا

 • دمنوش لاتترا ازول
  ناموجــود

  چای اولانگ La Teter Azul

  ۴۲,۰۰۰ تومان
  چای اولانگ لاتترا ازول چای اولانگ همان چای سبز است که یک مرحله اکسیداسیون بیشتر دارد و با دقت بیشتری نسبت به فرآیند تهیه آن برخورد می‌شود. چای اولونگ هفته‌ای نیم کیلو از وزنتان را کم می‌کند و سطح کلسترول خون را کاهش می‌دهد.
 • چای دارجلینگ و زعفران Lateterazul
  ناموجــود

  چای دارجلینگ و زعفران Lateterazul

  ۱۰۰,۰۰۰ تومان
  چای کیسه ای دارجلینگ و زعفران لاتترازول چای دارجلینگ و زعفران لاتترازول حاوی ۲۰ مخروط چای که از مزارع مرتفع هیمالیا کشت شده است.
 • دمنوش لاتترا ازول
  ناموجــود

  چای قرمز پوئر La Tetera Azul

  ۴۲,۰۰۰ تومان
   دمنوش چای قرمز پوئر لاتترا ازول در ترکیب چای قرمز پوئر کیوی، چای سبز، توت فرنگی و هر نوع گیاه، بوته یا درخت از جنس بامیه و از خانواده پنیر کیان موجود می باشد. بهترین کشف چین ها در مورد این نوع چایی که با نام امپراطور چایی ها بوده…
 • دمنوش لاتترا ازول
  ناموجــود

  چای سبز La Teter Azul

  ۴۲,۰۰۰ تومان
  دمنوش چای سبز لاتترا ازول برگ های چای سبز این دمنوش به طور طبیعی و با دقت فراوان همراه با برگ های نعناع تازه خشک می گردد. یک فنجان از این دمنوش آرامش بخش است و لحظات خوش زندگی را برای شما تداعی می کند.
 • دمنوش لاتترا ازول
  ناموجــود

  چای ماسالا La Teter Azul

  ۴۲,۰۰۰ تومان
   دمنوش چای ماسالا لاتترا ازول یک چای گیاهی بسیار خوش طعم و معطر با یک ترکیب شیرین و تندی ملایمی می باشد. چای ماسالا یک چای اصالتا هندی است که از ترکیب چای، شیر و چندین ادویه دیگر تهیه می شود.این چای مناسب برای عصرانه در روزهای سرد زمستانی و…
پیگیری سفارش
لیست مقایسه
شگفت انگیز ها