هاستل

5 کالا

 • کیک آماده تیرامیسو Hastel
  ناموجــود

  کیک آماده تیرامیسو Hastel

  ۱۶,۰۰۰ تومان
  کیک آماده تیرامیسو هاستل این محصول،با کیفیت و طعم عالی ساخت کشور ترکیه و حاوی کیک تیرامیسو ساده در بسته بندی جالب است .این کیک را میتوانید برای تزئین نیز استفاده کنید.هاستل یکی از بهترین تولیدکننده های نان و شیرینی و کیک در کشور ترکیه است.
  نمایش سریع محصول
 • خمیر یوفکا Hastel
  ناموجــود

  خمیر یوفکا Hastel

  ۱۱,۰۰۰ تومان
  خمیر یوفکا هاستل این خمیر را میتوانید برای بختن سنبوسه و ساندویچ و یا پیراشکی نیز مورد استفاده قرار دهید .با توجه به نازک بودن این خمیر باید مقدار مناسبی مواد غذایی داخل آن قرار دهید.
  نمایش سریع محصول
 • خمیر یوفکا Hastel مثلثی
  ناموجــود

  خمیر یوفکا Hastel مثلثی

  ۱۱,۰۰۰ تومان
  خمیر یوفکا مثلثی هاستل این خمیر را میتوانید برای بختن سنبوسه و ساندویچ و یا پیراشکی نیز مورد استفاده قرار دهید .با توجه به نازک بودن این خمیر باید مقدار مناسبی مواد غذایی داخل آن قرار دهید.
  نمایش سریع محصول
 • کیک آماده ساده Hastel
  ناموجــود

  کیک آماده ساده Hastel

  ۱۶,۰۰۰ تومان
  کیک ساده آماده هاستل این محصول ،حاوی کیک شکلاتی ساده در بسته بندی جالب است و ساخت برند هاستل کشور ترکیه است .این کیک را میتوانید برای تزئین و یا همراه با شیر ،چای استفاده کنید و عصرانه فوق العاده ای را برای خود فراهم کنید.
  نمایش سریع محصول
 • کیک آماده Hastel شکلاتی
  ناموجــود

  کیک آماده شکلاتی Hastel

  ۱۶,۰۰۰ تومان
  کیک شکلاتی آماده ساده این محصول ،حاوی کیک شکلاتی ساده در بسته بندی جالب است و ساخت برند هاستل کشور ترکیه است .این کیک را میتوانید برای تزئین و یا همراه با شیر ،چای استفاده کنید و عصرانه فوق العاده ای را برای خود فراهم کنید.
  نمایش سریع محصول
پیگیری سفارش
لیست مقایسه
شگفت انگیز ها