الیت

17 کالا

 • دراژه Elit گلد

  دراژه Elit گلد

  ۱۲۰,۰۰۰ تومان
  دراژه گلد الیت دراژه مخلوط نقره ای ۲۵۰ گرمی الیت ترک ، یکی از زیباترین و شیک ترین محصولات الیت محسوب می شود. که با کیفیتی بسیار عالی در بسته بندی زیبا عرضه می شود. این محصول حاوی ۲۵۰ گرم دراژه بوده که مخلوطی از شکلات تلخ ، سفید و شیری در اشکال کوچک و گرد و دارای مغزی از بادام و فندق و بادام زمینی می باشد. این محصول با…
  نمایش سریع محصول
 • دراژه Elit سیلور

  دراژه Elit سیلور

  ۱۲۰,۰۰۰ تومان
  دراژه سیلور الیت دراژه مخلوط نقره ای ۲۵۰ گرمی الیت ترک ، یکی از زیباترین و شیک ترین محصولات الیت محسوب می شود. که با کیفیتی بسیار عالی در بسته بندی زیبا عرضه می شود. این محصول حاوی ۲۵۰ گرم دراژه بوده که مخلوطی از شکلات تلخ ، سفید و شیری در اشکال کوچک و گرد و دارای مغزی از بادام و فندق و بادام زمینی می باشد. این محصول با…
  نمایش سریع محصول
 • ترافل Elit + شکلات کادویی + شکلات پذیرایی +شکلات
  ناموجــود

  ترافل Elit

  ۷۹,۰۰۰ تومان
  ترافل الیت این مجموعه Elit ، مخلوطی از ترافل شکلاتی در سه طعم کلاسیک، تلخ و شکلات سفید است. می توانید این ترافل را در کنار فنجان قهوه برای پذیرایی از مهمان هایتان در نظر بگیرید.این محصول و دیگر محصولات الیت فاقد روغن خوک و مشتقات آن می باشد.
  نمایش سریع محصول
 • شکلات کادوئی Elit Madlen گلد + شکلات کادوئی + شکلات
  ناموجــود

  شکلات کادوئی Elit Madlen گلد

  ۵۰,۰۰۰ تومان
  شکلات کادوئی الیت مدلن گلد این مجموعه Elit حاوی شکلات تلخ و شیری است و می توانید این شکلات را برای پذیرایی در مهمانی ها و یا کادو دادن به عزیزانتان در نظر بگیرید.این محصول و دیگر محصولات الیت فاقد روغن خوک و مشتقات آن می باشد.
  نمایش سریع محصول
 • شکلات چتری KUTLU
  ناموجــود

  شکلات چتری Elit

  ۵,۰۰۰ تومان
  شکلات چتری الیت از دیگر شکلات هایی که توسط الیت ترکیه تولید و عرضه می شود می توان به محصولات تزیینی مختلف از جمله مدل چتری اشاره نمود. این شکلات های 30 گرمی شیری از جمله بهترین انتخاب هایی است که در این مرکز می توان داشت و برای جشن ها و پذیرایی های مختلف از آن استفاده نمود.
  نمایش سریع محصول
 • elit rose
  ناموجــود

  شکلات کادویی elit مدل گل رز

  ۱۷,۵۰۰ تومان
  شکلات گل رز الیت این محصول زیبا و شیک مخصوص هدیه ولنتاین است.
  نمایش سریع محصول
 • شکلات Elit قلب

  شکلات Elit قلب

  ۱۱,۵۰۰ تومان
  شکلات قلب الیت این شکلات شیری با مغز پرالین فندق و بسته بندی زیبای خود بسیار برای هدیه دادن به عزیزانتان مناسب می باشد.
  نمایش سریع محصول
 • مینی ترافل Elit Gourmet Collection
  ناموجــود

  مینی ترافل Elit Gourmet Collection

  ۲۰,۰۰۰ تومان
  مینی ترافل الیت گورمت کالکشن این مینی ترافل ، با کیفیتی بسیار عالی در بسته بندی 140 گرمی عرضه می شود و حاوی 15 عدد ترافل می باشد که میتوانید در جمع دوستانه خود با عزیزانتان میل کنید.
  نمایش سریع محصول
 • بیسکوئیت شکلات تلخ Elit Milo + بیسکویت = شکلات
  ناموجــود

  بیسکوئیت شکلات تلخ Elit Milo

  ۱۰,۰۰۰ تومان
  بیسکوئیت با روکش شکلات تلخ این بیسکویت و دیگر محصولات الیت فاقد روغن خوک و مشتقات آن می باشد. برای کسانی که آلرژی دارند این محصول حاوی سویا،تخم مرغ و گلوتن است.
  نمایش سریع محصول
 • شکلات Bohem Selection
  ناموجــود

  شکلات Bohem Selection

  ۴۳,۰۰۰ تومان
  شکلات سلکشن بوهم این مجموعه حاوی شکلات شیری و تلخ است و ساخت کشور ترکیه می باشد. این محصول ممکن است حاوی تکه های پسته و فندق باشد.
  نمایش سریع محصول
 • شکلات کادوئی Elit Praline Selection
  ناموجــود

  شکلات کادوئی Elit Praline Selection

  ۶۰,۰۰۰ تومان
  شکلات سلکشن پرالین الیت مجموعه ای از شکلات های شیری و شکلات پرالین سفید است و فاقد گلوتن ، الکل ، چربی خوک و مشتقات آن می باشد.
  نمایش سریع محصول
 • شکلات موزائیک Elit
  ناموجــود

  شکلات موزائیک Elit

  ۴,۰۰۰ تومان
  شکلات موزائیک الیت  این محصول با طعم شکلات شیری و حاوی بیسکوئیت و کرم فندق ، ساخت کشور ترکیه می باشد. ضمنا برای کسانی که آلرژی دارند این محصول حاوی ، گندم ، گلوتن ، فندق ، شیر و سویا می باشد.
  نمایش سریع محصول
 • شکلات Elit چشم نظر
  ناموجــود

  شکلات Elit چشم نظر

  ۶,۰۰۰ تومان
  شکلات چشم نظر الیت این شکلات با طعم شیری ، حاوی مغز پرالین فندق است و برای پذیرایی در مجالستان بسیار مناسب است. همچنین در ترکیبات آن شیر و سویا و پسته نیز می باشد .
  نمایش سریع محصول
 • شکلات کادوئی Elit Bohem + شکلات کادوئی + شکلات
  ناموجــود

  شکلات کادوئی Elit Bohem

  ۴۳,۰۰۰ تومان
  شکلات الیت بوهِم این مجموعه Elit حاوی شکلات تلخ ، شیری ، شکلات شیری با مغز فندق و شکلات شیری با پسته است همچنین می توانید این شکلات را برای پذیرایی در مهمانی ها و یا کادو دادن به عزیزانتان در نظر بگیرید.این محوصل و دیگر محصولات الیت فاقد روغن خوک و مشتقات آن می باشد.
  نمایش سریع محصول
 • شکلات کادوئی Elit Prestige + شکلات کادویی + شکلات الیت
  ناموجــود

  شکلات کادوئی Elit Prestige

  ۷۰,۰۰۰ تومان
  شکلات الیت پرستیژ این مجموعه Elit حاوی شکلات تلخ و شیری است و می توانید این شکلات را برای پذیرایی در مهمانی ها و یا کادو دادن به عزیزانتان در نظر بگیرید.این محصول و دیگر محصولات الیت فاقد روغن خوک و مشتقات آن می باشد.
  نمایش سریع محصول
 • ترافل میکس Elit + ترافل + شوکومای
  ناموجــود

  ترافل میکس Elit

  ۷۹,۰۰۰ تومان
  ترافل میکس الیت مجموعه Elit Gourmet ، مخلوطی از انواع شکلات با طعم های شکلات تلخ با مغز کرم بادام ، شکلات شیری با مغز کارامل شیرین و شکلات سفید با مغز آلبالو را ارائه می دهد. می توانید این ترافل را در کنار فنجان قهوه برای پذیرایی از مهمان هایتان در نظر بگیرید.این محصول و دیگر محصولات الیت فاقد روغن خوک و مشتقات آن می باشد.
  نمایش سریع محصول

کمپانی شکلات سازی الیت در سال 1924 تحت عنوان ” شرکت شکلات و آبنبات سازی میوه ای و کاراملی الیت” در استانبول تاسیس شد. در ابتدا این کمپانی تنها در زمینه محصولات شیرین فعالیت داشت اما بعدعا تنوع محصولات خود را بالا برد و طیف وسیعی از محصولات را به بازار ارائه داد. کمپانی شکلات سازی الیت از مشهورترین و قدیمی ترین شرکت های شیرینی و شکلات سازی در ترکیه می باشد.

امروزه محصولات شرکت الیت طیف وسیعی از شکلات همچون: شکلات های روکش دار، شکلات مغزدار، دراژه و تابلت های شکلاتی را شامل می شود که در دسترس عاشقان شکلات در سرتاسر دنیا قرار گرفته است. با داشتن مواد اولیه با کیفیت، طعم خالص و قوی و خدمات ویژه، کمپانی الیت در پی این است تا خود را در آینده نزدیک به جایگاه های بالایی در این صنعت برساند.

با داشتن مواد اولیه با کیفیت و روش های خاص شکلات سازی سنتی، برند الیت توانسته شکلات های بی نظیری در انواع تلخ، شیری و سفید تولید نماید. مواد اولیه استفاده شده در محصولات الیت از جمله کاکائو، شیر، میوه و آجیل و عصاره های گوناگون، همگی با توجه به با هدف والای تولید مواد غذایی با کیفیت و عطر و طعم مطلوب، انتخاب شده اند.

پیگیری سفارش
لیست مقایسه
شگفت انگیز ها