نقد و بررسی بیسکوئیت Ozmo لیوانی

نقد و بررسی بیسکوئیت Ozmo لیوانی + بیسکوئیت Ozmo لیوانی + مجله خبری شوکومای

نقد و بررسی بیسکوئیت Ozmo لیوانی

نقد و بررسی بیسکوئیت Ozmo لیوانی

با نقد و بررسی بیسکوئیت Ozmo لیوانی از مجله خبری شوکومای همراه ما باشید. اوزمو یک بیسکوئیت لیوانی بسیار دوست داشتنی است که با مغز شکلات بسیار محبوب شده است و طعم و کیفیت آن زبانزد همه است. این محصول از بهترین مواد اولیه را تهیه شده است که در طعم آن مشهود است. امروز در مجله خبری شوکومای به بررسی بیسکوئیت Ozmo لیوانی می پردازیم.

نوع بیسکوئیت
تولید ترکیه
وزن 90 گرم
طعم شکلات
تعداد 1 بسته
ترکیبات
سایر در جای خشک و خنک نگهداری شود

بسته بندی محصول

نقد و بررسی بیسکوئیت Ozmo لیوانی + بیسکوئیت Ozmo لیوانی + مجله خبری شوکومایبسته بندی زیبا و مقاوم با طراحی جذاب و رنگ بندی شاد که توجه هر کودکی را جلب می کند. این بسته به شکل استوانه یا به اصطلاح لیوانی طراحی گشته است و بر روی آن یک درب پلمب شده قرار دارد تا به خوبی از بیسکوئیت ها محافظت کند و بر روی آن نیز یک درب پلاستیکی شفاف قرار گرفته است. تم رنگ بندی بسته آبی آسمانی است و بر روی آن تصویر چند ابر قرار گرفته است. در پایین بسته به شکل عرشه کشتی طراحی شده است که شخصیت بیسکوئیت ozmo ، همان دزد دریایی  کوچک بر روی آن ایستاده است و با دوربینی بزرگ به دنبال جزیره اسرار آمیز ozmo است. طراح با استفاده از لوگو ozmo چشمان این شخصیت را طراحی کرده است که بسیار آن را زیبا تر کرده است. در بالای بسته نیز این لوگو با فونتی بزرگ قرار گرفته است. در دااخل بسته یک نقشه در پاکتی نایلونی قرار دارد که نقشه جزیره ozmo است و بر روی آن بازی طراحی شده است که بیسکوئیت های جعبه همانند مهره های آن است و با توجه به تصویر هر بیسکوئیت هر کدام امتیازی دارند.


طعم و مزه

نقد و بررسی بیسکوئیت Ozmo لیوانی + بیسکوئیت Ozmo لیوانی + مجله خبری شوکومایطعم شکلات شیری ادر بین بیسکوئیت های بالشی ترد بسیار دوست داشتنی و دلنشین است بیسکوئیت های کوچک بالشتی با رنگ و طرح جذاب و زیبا که بر روی هر کدام تصویری قرار دارد که مر بوط به جزیره گنج دزدان دریایی است که شامل هشت پا ، ستاره دریایی ، استخوان ماهی ، سکه ، الماس ، قطب نما ، پرچم ، صندوقچه گنج ، دوربین و .. است. کیفیت بیسکوئیت ها و مواد اولیه آن از کیفیت بالایی بهره می برد که از طعم بیسکوئیت ها نیز کاملا مشهود است. مغز شکلات نیز بسیار تازه و خوش طعم است و ترکیب آن با بیسکوئیت طعم بسیار دلنشینی را برای شما می سازد. کودکان حتما از این بیسکوئیت لذت خواهند برد.

نکات مثبت نکات منفی
ترد بودن بیسکوئیت ندارد
طعم دوست داشتنی شکلات  
بسته بندی مناسب  
قرار دادن نقشه بازی برای کودکان

کلام آخر

بیسکوئیت Ozmo لیوانی بسیار دوست داشتنی و محصول کشور ترکیه می باشد که حاوی شکلات است. طعم دلنشین بیسکوئیت و شکلات یک ترکیب دوست داشتنی را به وجود آورده است که همه را مجذوب خود کرده است. اگر تا به حال این بیسکویت را امتحان نکردید پیشنهاد ما این است که حتما یک بار آن را امتحان کنید.

اگر شما هم از این محصول استفاده کرده اید لطفا نظر خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.

Buy Now button - نقد و بررسی بیسکوئیت Ozmo لیوانی

پیگیری سفارش
لیست مقایسه
شگفت انگیز ها