نقد و بررسی بیسکوئیت Lotus

نقد و بررسی بیسکوئیت Lotus + بیسکوئیت Lotus + مجله خبری شوکومای

نقد و بررسی بیسکوئیت Lotus

نقد و بررسی بیسکوئیت Lotus

با نقد و بررسی بیسکوئیت Lotus از مجله خبری شوکومای همراه ما باشید. بیسکوئیت لوتوس یک محصول خوش طعم و دوست داشتنی مخصوص طرفداران چای می باشد چرا که با شیرین بودن خود جایگزینی مناسبی برای قند می باشد. این بیسکوئیت شکری یک بیسکوئیت کاراملیزه شده می باشد که طعم آن را بی نظیر کرده است. امروز نقد و بررسی بیسکوئیت Lotus می پردازیم.

نوع بیسکوئیت
تولید بلژیک
وزن 124 گرم
طعم ساده
تعداد 1 بسته
ترکیبات آرد گندم ، شکر ، شربت قند ، روغن سبزیجات ، آرد سویا ، نمک و دارچین ، بدون رنگ و مواد افزودنی
سایر در جای خشک و خنک نگهداری شود

بسته بندی محصول

نقد و بررسی بیسکوئیت Lotus + بیسکوئیت Lotus + مجله خبری شوکومایبسته بندی محصول ساده و نایلونی می باشد که به خوبی پلمب شده است و از بیسکوئیت ها در برابر آلودگی های خارجی محافظت می کند. در داخل بسته هشت عدد بیسکوئیت وجود دارد که لوتوس آن ها را مجد به صورت دوتا دوتا بسته بندی کرده است. طرح بسته بندی از یک طرح قرمز و سفید تشکیل شده است که در گوشه آن تصویر دو عدد بیسکوئیت قرار دارد و در طرف دیگر محصول لوگو لوتوس با اندازه ای بزرگ خودنمایی می کند. بسته های کوچک نیز از یک بسته بندی شفاف و قرمز رنگ بهره می برند که بر روی آن ها نیز لوگو چاپ شده است. در پایین  محصول به کاراملیزه بودن بیسکوئیت ها اشاره شده است.


طعم و مزه

نقد و بررسی بیسکوئیت Lotus + بیسکوئیت Lotus + مجله خبری شوکومایبیسکوئیت لوتوس یک بیسکوئیت شیرین و دوست داشتنی است که شاید برای برخی به دلیل شیرینی محبوب نباشد با این حال یک محصول مناسب و مورد پسند برای طرفداران چای می باشد چرا که شیرینی آن در کنار چای طعمی فوق العاده پیدا می کند که می توان از آن به عنوان جایگزینی برای قند استفاده کرد. این بیسکوئیت بافت نیمه تردی دارد که با این بافت در بین دندان ها گیر نمی کند و باعث آزار شما نمی شود. با این بیسکوئیت شما می توانید لحظات شادی را در یک عصرانه خوب سپری کنید.

 

نکات مثبت نکات منفی
طعم دوست داشتنی شیرینی زیاد ممکن است عامه پسند نباشد
کیفیت عالی  
بسته بندی مناسب  

کلام آخر

بیسکوئیت Lotus یک محصول دوس داشتنی است که می توان از آن در پذیرایی از مهمانان در کنار چای و یا قهوه استفاده کرد. اگر تا به حال این بیسکوئیت را امتحان نکردید پیشنهاد ما این است که حتما یک بار آن را امتحان کنید.

اگر شما هم از این محصول استفاده کرده اید لطفا نظر خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.

Buy Now button - نقد و بررسی بیسکوئیت Lotus

 

پیگیری سفارش
لیست مقایسه
شگفت انگیز ها