معرفی عسل های خارجی

معرفی عسل های خارجی

معرفی عسل های خارجی

عسل های خارجی

با معرفی عسل های خارجی و فواید آن از مجله خبری شوکومای همراه ما باشید.عسل در بسیاری از کشور های جهان با نام طلای طبیعی معروف است. در حقیقت این خواص درمانی کم نظیر و شفابخش عسل و انواع مختلف آن است که موجب شده این ماده طبیعی این چنین مورد توجه بسیاری از مردم و پزشکان طب سنتی و مدرن جهان قرار بگیرد. آنتی باکتری های موجود در انواع مختلف عسل های گیاهی موجب می شود تا این محصول طبیعی یکی از بهترین دارو های طبیعی و موثر در درمان برخی از بیماری ها و اختلال های جسمی و روحی در انسان باشد. در ادامه قصد داریم تعدادی از خواص عسل و برند های معروف خارجی این طلای طبیعی را برای شما معرفی کنیم.

 

خواص عسل طبیعی

* آنتی بیوتیک طبیعی : مهمترین خاصیت عسل ، ضد میکروب بودن آن است. در حالی که عسل یک ماده کاملا خوراکی است و بایستی محیط خوبی یرای پرورش میکروب ها باشد ، ولی میکروب ها در معرض عسل نابود شده و اجساد آنها نیز به مرور از بین می رود . زیرا عسل حاوی آنتی بیوتیک و آنزیم دیاستاز است.

* قلب و عروق : عسل حاوی آنتی اکسیدان است ، از این رو مصرف آن برای سلامت قلب و عروق مفید است. عسل به سلامت پوست کمک می کند و ضد پیری است.

* مغز و اعصاب : مطالعات نشان داده است که عسل دارای آنتی اکسیدان طبیعی است و دارای خواص درمانی است که قادر به جلوگیری از کاهش شناختی و زوال عقل و افزایش سیستم کولینرژیک مغز می باشد این خاصیت عسل به بدن در جذب کلسیم کمک می کند تا مغز سالم تر و قوی تر شود. مغز به کلسیم به منظور پردازش اندیشه و تصمیم گیری نیاز دارد.

* دستگاه گوارش : عسل دستگاه گوارش را پاک می سازد و ضد اسهال است. در تحقیقات ثابت شده اثر بسیار مفیدی بر عفونت های معده با هلیکوباکتری پیلوری دارد. از این رو ضد ضخم معده و دستگاه گوارش است همچنین بادشکن است و برای معالجه قولنج روده تجویز می شود و در مسمومیت های غذایی ، دستگاه گوارش را گاک می سازد.

* دهان و دندان : عسل با اینکه بسیار شیرین است ، برای دندان ها و لثه ها مضر نیست ، بلکه لثه ها را سالم می سازد و دندان ها را سفید می کند.

* کبد : دوست کبد و پادزهر است ، پس در بیماری های کبدی مصرف آن مفید است. سکنجبینی که با عسل تهیه می شود ، صفرابری اعلاست.

* کلیه و مثانه : سنگ های کلیه و مثانه را از بین می برد ، برای این منظور عسل را با کندر باید مصرف کرد.

* ضد سرماخوردگی و سرفه : از عسل در فرآورده های ضد سرفه به طور مستقیم و غیر مستقیم استفاده می شود. مزه مزه و غرغره شربت عسل برای برطرف کردن زخم های دهان و ورم گلو بسیار سودمند است ، همچنین عسل ضد آسم است.

* کم خوابی : خواب آور است و به مبتلایان به بیماری کم خوابی توصیه می شود که قبل از خواب چند قاشق مربا خوری عسل میل کنند.

برندهای عسل های خارجیبیهوفار

بیهوفار ( BIHOPHAR ) : شرکت بیهوفار تنها شرکت سنتی است که بیش از 80 سال وجود دارد و بهترین عسل ها را در سراسر جهان به صورت ارگانیک تهیه و بسته بندی می کند. عسل هایی که در این شرکت تهیه می گردند هر کدام به شیوه ای خاص تولید می شوند که باعث می شود هر عسل طعم خاص و متفاوتی نسبت به دیگر عسل ها داشته باشد.

 

 


بریت سامر

* بریت سامر ( BREITSAMER ) :  شرکت آلمانی بریت سامر یکی از رقبای سر سخت در زمینه عسل های طبیعی برای برند های بریت سامر و آمریکن ولی می باشد. یکی از ویژگی های محصولات بریت سامر عطر های متفاوت هر عسل است که یادآور روش خاص تهیه آن می باشد. 

 

 

 

 


* هانی تاون ( HONEY TOWN ) : برند ارمنستانی هانی تاون با وجود تعداد محصولات کمی که برای عرضه کردن دارد ولی توانسته محبوبیت قابل قبولی برای رقابت با شرکت های بزرگ به دست بیاورد. علت این محبوبیت داشتن عسل هایی بخصوص از جمله عسل گل های وحشی Honey town که علاوه بر کیفیت بالا دارای قیمتی مناسب نیز می باشد.


* آمریکن ولی ( AMERICAN VALLEY ) : یکی دیگر از کشور های تولید کننده عسل که با برند آمریکن ولی شناخته می شود استرالیا می باشد. آمریکن ولی بیش از 40 سال است که در زمینه تولید عسل فعالیت دارد. یکی از ویژگی های برجسته این عسل های استرالیایی مناطق ویژه ایست که زنبوران در  آن تغذیه می شوند ، کشور استرالیا دارای مناطق فراوانی با شرایط آب و هوایی مختلف می باشد که این موضوع منجر به تولید عسل هایی متنوع می شود.

عسل های خارجی

 

پیگیری سفارش
لیست مقایسه
شگفت انگیز ها