طرز تهیه اسموتی توت فرنگی با شیر

طرز تهیه اسموتی توت فرنگی با شیر + اسموتی + اسموتی شیر + اسموتی توت فرنگی + توت فرنگی + اسموتی با شیر +

طرز تهیه اسموتی توت فرنگی با شیر

طرز تهیه اسموتی توت فرنگی با شیر

اسموتی ها نوشیدنی هایی با ارزش غذایی بالا و در عین حال روش تهیه ساده و بی درد سری هستند. در مقالات قبل از جمله ” طرز تهیه اسموتی جعفری ” ، ” طرز تهیه اسموتی با میوه های گرمسیری ” و ” طرز تهیه اسموتی موز ، قهوه ، فندق ” سعی شد تهیه اسموتی های خوشمزه به ساده ترین روش به شما آموزش داده بشود. در ادامه قصد داریم طرز تهیه اسموتی توت فرنگی با شیر را برای شما بازگو کنیم پس با مجله خبری شوکومای همراه باشید.


مواد مورد نیاز

 

مواد لازم
توت فرنگی10 عدد
یخ5 تکه
شیرنصف فنجان (125 میلی لیتر)
عسل یا شکر1 قاشق غذاخوری (15 گرم)
بستنی (اختیاری)3 اسکوپ

طرز تهیه

  • در ابتدا توت فرنگی ها را تمیز کرده و به قسمت های کوچک تر برش می دهیم.
  • توت فرنگی ها را به همراه شیر ( معمولا شیر 2% برای تهیه یک اسموتی غلیظ مناسب است ولی شما می توانید به سلیقه خود شیری با درصد چربی دیگر را استفاده کنید ) در مخلوط کن می ریزیم. البته در بجای شیر معمولی می توان از شیر سویا یا شیر بادام استفاد نمود و در صورت دسترسی نداشتن به شیر می توانید از ماست شیرین استفاده کنید.
  • اضافه کردن یخ به ترکیب برای خنک کردن اسموتی ضروری می باشد که به مخلوط کن اضافه می کنیم.

  • مواد را به مدت 30 ثانیه تا 1 دقیقه مخلوط کنید ( البته بسته به نوع و قدرت مخلوط کن ممکن است زمان بیشتری لازم باشد ) تا ترکیبی یک دست حاصل شود.
  • اسموتی شما حاضر است ؛ ابتدا اسموتی خود را مزه کنید ، اگر خواستید شیرین تر باشد مقداری شکر و یا عسل به ترکیب خود اضافه کنید.
  • به این نکته توجه داشته باشید لیوانی که قراره اسموتی را با آن میل کنید بهتر است به مدت چند دقیقه داخل یخچال قرار دهید تا هنگام استفاده به علت گرما لیوان اسموتی شما آب نشود.
پیگیری سفارش
لیست مقایسه
شگفت انگیز ها