طرز تهیه شکلات اناری

طرز تهیه شکلات اناری

طرز تهیه شکلات اناری

طرز تهیه شکلات اناری

امروز قصد داریم که طرز تهیه شکلات اناری را که بسیار ساده و در عین حال خوش مزه هست را با تزئین پودر پسته و بادام خلالی برای شما بازگو کنیم پس در ادامه با مجله خبری شوکومای همراه باشید.

 

مواد مورد نیاز


مواد لازم
انار دو عدد متوسط
شکلات تخته ای 160 گرم
 خلال بادام به مقدار دلخواه
پودر پسته به مقدار دلخواه

طرز تهیه

در ابتدای امر باید شکلات های تخته ای ذوب شوند که برای این کار می توان به دو روش عمل کرد.راه اول اینکه که شکلات را داخل مایکروویو قرار دهیم و با استفاده از مایکروویو شکلات ها را آب کنیم و راه دوم اینکه از روش بن ماری استفاده کنیم. برای استفاده از روش بن ماری باید کاسه ای رو داخل ظرفی پر از آب که بر روی شعله قرار گرفته بگذاریم تا به صورت غیر مستقیم شکلات آب شود.

در مرحله بعد شکلات مایع را به اندازه ها و شکل های دلخواه بر روی کاغذ روغنی میریزیم ( نوع چیدمان می تواند به صورت یک تکه و یا به صورت دایره های کوچک و با فاصله از هم باشد ). قبل از اینکه شکلات ها سرد شوند و حالت سفتی به خود بگیرند شما می توانید تزئنات خود را برای اینکه به دسر خود شکل زیبایی ببخشید انجام دهید.

طرز تهیه شکلات اناری

تزئینات

در مرحله اول تزئین در صورت تمایل به پودر پسته می توانید مقداری رو شکلات های خود بریزید و از رنگ سبز زیبایی که حاصل میشود لذت ببرید. در مرحله بعد از خلال بادام ها بر روی شکلات ها استفاده می کنیم.

در نهایت که به اصل ماجرا یعنی انار میرسیم، به تعداد دلخواه انار بر روی شکلات قرار می دهیم و سپس به دست دانه های انار را کمی به داخل شکلات فرو می بریم به صورتی که نیمی داخل شکلات و نیمی خارج باشد.

فقط مطلب مهمی که در این رابطه وجود دارد این است که قرار دادن انار باید در مرحله آخر انجام شود تا به شکل دلخواه دست پیدا کنیم.

پیگیری سفارش
لیست مقایسه
شگفت انگیز ها