طرز تهیه دسر فرانسوی با شکلات

طرز تهیه دسر فرانسوی با شکلات

طرز تهیه دسر فرانسوی با شکلات

امروز با طرز تهیه یک دسر خوشمزه فرانسوی با شکلات میهمان شوکومای باشید. برای امروز طرز تهیه دسر فرانسوی با شکلات را آموزش میدهیم.


فرانسه جز کشورهایی است که همیشه در پخت و پز و آشپزی جلوی صف ایستاده و بیشتر از هر چیزی برای غذاها و دسرهای خوشمزه‌اش معروف است.

فرانسه تنوع زیادی در دسر دارد و ما ترکیبی از دسر فرانسوی با شکلات را در اختیار شما قرار می‌دهیم.

شکلات جز خوراکی‌های جادویی است که شادی‌ را چند برابر می‌کند و فواید زیادی برای بدن دارد. شکلات های خارجی فروشگاه شوکومای با در نظر گرفتن استانداردهای جهانی و همچنین انتخاب مواد اولیه مرغوب توانسته اند شکلات هایی با کیفیت را به مخاطبان عرضه کند.

 طرز تهیه دسر فرانسوی با شکلات


مواد لازم
کیک خورد شده ساده 300 گرم
پسته خورد شده 50 گرم
کره آب شده 60 گرم
مارمالاد آناناس 2 قاشق سوپ خوری
خامه صبحانه 3 قاشق سوپ خوری
شکلات آب شده 300 گرم
شکلات تخته ای به مقدار لازم

طرز تهیه دسر فرانسوی با شکلات 

کیک ساده را خرد کنید و درون یک کاسه متوسط بریزید و با همزن برقی پودر کنید و بعد به ترتیب کره، مارمالاد، پسته خرد شده، خامه و در نهایت شکلات را اضافه کنید و به مدت ۳۰  دقیقه در فریزر قرار دهید.

سپس خمیر به دست آمده را از فریزر بیرون آورید و آن را به صورت رولت گرد می‌کنیم و داخل سینی قرار داده و مجددا داخل فریزر قرار دهید.

پس از گذشت یک ساعت رولت را از فریزر بیرون آورید و با شکلات شیری روی آن را روکش نمایید و بعد از اینکه خودش را گرفت رولت‌ها را با چاقو به صورت حلقه‌ای برش بزنید و دسرهای برش خرده را در سینی دلخواهتان بچینید و آن را سرو کنید و از طعم خوب آن لذت ببرید. 

پیگیری سفارش
لیست مقایسه
شگفت انگیز ها