نقد و بررسی دمنوش سنبل الطیب Fun Time

نقد و بررسی دمنوش سنبل الطیب Fun Time + دمنوش سنبل الطیب Fun Time + مجله خبری شوکومای

نقد و بررسی دمنوش سنبل الطیب Fun Time

 نقد و بررسی دمنوش سنبل الطیب Fun Time

با نقد و بررسی دمنوش سنبل الطیب Fun Time از مجله خبری شوکومای همراه ما باشید. دمنوش سنبل الطیب فان تایم تهیه شده از سنبل الطیب همراه با اسطوخودوس و به لیمو می باشد که دارای ویژگی هایی از جمله تسکین سیستم اعصاب مرکزی ، تنظیم اختلالات عصبی قلبی و بی خوابی ملایم مفید می باشد. از این دمنوش به عنوان آرام بخش و التیام دهنده دستگاه تنفس هم می توان بهره برد ، همچنین این دمنوش برای خواب نیز مفید بوده و برای کسانی که از بی خوابی رنج می برند مناسب است. امروز به نقد و بررسی دمنوش سنبل الطیب Fun Time می پردازیم.

نوعدمنوش
تولیداسترالیا
وزن21
طعمسنبل الطیب ( همراه اسطوخودوس و به لیمو )
تعداد14 عدد
ترکیباتسنبل الطیب ، بادرنجبویه ، اسطوخودوس ، به لیمو ، نعنا ، لیمو ، زنجبیل ، دارچین ، سماق
سایردر جای خشک و خنک نگهداری شود

بسته بندی محصول

نقد و بررسی دمنوش سنبل الطیب Fun Time + دمنوش سنبل الطیب Fun Time + مجله خبری شوکومایدمنوش سنبل الطیب فان تایم از یک بسته بندی جعبه ای مستطیل شکل بهره می برد که از کیفیت کاغذ مطلوبی نیز بر خوردار است. رنگ پس زمینه این محصول به رنگ سفید است و از طرح های بنفش رنگ بهره می برد بر روی آن از تصاویر گیاهان دارویی موجود در دمنوش استفاده شده است که در کنار یک عدد دمنوش قرار گرفته اند و بسته را زیباتر کرده اند. در وسط کادر برند fun time به رنگ سیاه و سفید قرار گرفته است و در کنار کادر نیز لوگوی فان تایم قرار گرفته است و در پایین آن طعم محصول همراه با بخشی از ترکیبات نوشته شده است. در داخل بسته 14 عدد دمنوش قرار گرفته است که هر کدام داخل یک بسته بندی محکم قرار دارند تا از هرگونه آلودگی در امان باشند. بسته بندی دمنوش ها نیز برنگ بنفش است و از طرح های مشکی و سرمه ای بهره می برد. برند فان تایم نیز در دو طرف بسته به دو زبان فارسی و انگلیسی قرار گرفته است. دمنوش ها در کیسه های مثلثی شکل قرار گرفته اند و نخ از بالای آن به کیسه متصل شده است و هیچ منگنه ای برای اتصال نخ استفاده نشده است که این امر حساسیت فان تایم برای تولید دمنوش را نشان می دهد. در طرف دیگر نخ یک کاغذ طلایی رنگ مزین به لوگوی فان تایم قرار گرفته است.


طعم و مزه

نقد و بررسی دمنوش سنبل الطیب Fun Time + دمنوش سنبل الطیب Fun Time + مجله خبری شوکومایدمنوش سنبل الطیب و اسطخودوس فان تایم برای تنظیم اختلالات عصبی و تسکین سیستم اعصاب مرکزی و قلب و بی خوابی مفید می باشد و به عنوان آرام بخش و التیام دهنده دستگاه تنفس استفاده می شود. این دمنوش دارای عطر دلنشین گیاه های طبیعی است که عطر آن آرامش خاصی همراه خود دارد. هنگام نوشیدن حس میل کردن دمنوشی با کیفیت را خواهید داشت چرا که این دمنوش از بهترین گیاهان دست چین شده تهیه گشته است. طعم این محصول در ابتدا طعم سنبل الطیب است اما کمی بعد طعم دلنشین دارچین ملایم به آن اضافه می شود که آن را دلنشین تر کرده است و بعد هم طعم های مختلف گیاهان پر خاصیت آن را تکمیل می کند.

نکات مثبتنکات منفی
طعم و عطر دوست داشتنی
خواص بسیار مفید 
بسته بندی زیبا 

کلام آخر

دمنوش سنبل الطیب Fun Time یک محصول دوست داشتنی است که می توانید برای یک خواب راحت این دمنوش را سرو کنید. اگر تا به حال این دمنوش را امتحان نکردید پیشنهاد ما این است که حتما یک بار آن را امتحان کنید.

اگر شما هم از این محصول استفاده کرده اید لطفا نظر خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.

پیگیری سفارش
لیست مقایسه
شگفت انگیز ها