انواع شکلات خارجی (1)

انواع شکلات خارجی

انواع شکلات خارجی (1)

انواع شکلات خارجی

در هر کجای دنیا که باشید می توانید آدم های متفاوتی رو ببینید که عاشق شکلات هستند. در این سری مقالات قصدمان بر این است تا شما را تا برندهای مختلف شکلات آشنا سازیم. در ادامه با مجله خبری شوکومای همراه باشید.

 

1. Merci ، آلمانی

  شکلات مرسی معروف ترین محصول شرکت  August storck KG می باشد. کمپانی استورک از سال 1930 کار خودش رو با تولید نوعی آبنبات میوه ای شروع کرد. شکلات مرسی در بسته بندی فلزی با 8 طعم متفاوت وجود دارد که هر کدام با رنگ متفاوت مشخص می شود. این رنگ ها عبارتند از طلایی ( مارزیپان )، زرشکی ( قهوه و خامه)، سرمه ای ( شیر شکلات )، قهوه ای روشن( کرم فندقی )، بنفش ( کرم بادام سوخته – پرالین )، قرمز ( موس تیره )، قهوه ای تیره ( کرم کاکائو )و سبز (فندق و بادام ) .

شکلات مرسی

2. Raffeallo ، ایتالیا

شکلات رافائلو ساخت شرکت فررو می باشد. این شرکت با محصولاتی مثل شکلات صبحانه نوتلا ، شکلات های توپی فررو روچر ، ویفر هانوتا و … به معروفیت رسید . این محصول از بادام سفید کالیفرنیا و نارگیل از جزایر اقیانوس آرام تهیه شده است .

شکلات رافائلو

3. Lindt ، سوئیس

یکی از برند های معروف شکلات سازی که بخاطر نوآوری و خلاقیت در طعم بسیار محبوبیت دارد شرکت سوئیسی Lindt & Sprungli AG است. محصولات لینت در مدل های لیندور ، سلکشن و … وجود دارد . اگر تا حالا محصولات این برند را استفاده نکردید ما پیشنهاد میکنیم که شکلات تابلت های تلخ آنرا امتحان کنید.

محصولات لینت

4. cadbury ، انگلیسی

 مجموعه ای گسترده ای از تنقلات از جمله آبنبات ، آدامس ، شکلات و … را در برمیگیرد. این کمپانی انگلیسی در زمینه شکلات بسیار محبوب است و می توان شکلات هایش را در مدل های ورقه‌ای ، شیری ، حاوی تکه‌های میوه و کرانچی دسته بندی کرد.

محصولات کدبری

5. kit kat ، روسیه

شکلات دوست داشتنی کیت کت بخاطر طعم دلنشین و به یاد ماندنی خود در کشور های زیادی تولید میشود. شعار “Have a break , Have a kit kat” مخصوص این شکلات بظاهر زیبا است که به یاد می ماند. کیت کت در اصل یک ویفر بیسکوئیتی کاور شده با شکلات است.

شکلات کیت کت


انواع شکلات خارجی

انواع شکلات خارجی

پیگیری سفارش
لیست مقایسه
شگفت انگیز ها