نقد و بررسی شکلات میوه و آجیلی Toblerone

نقد و بررسی شکلات میوه و آجیلی Toblerone + شکلات میوه و آجیلی Toblerone + مجله خبری شوکومای

نقد و بررسی شکلات میوه و آجیلی Toblerone

 نقد و بررسی شکلات میوه و آجیلی Toblerone

با نقد و بررسی شکلات میوه و آجیلی Toblerone از مجله خبری شوکومای همراه ما باشید. شکلات تابلرون یک شکلات بی نظیر و پر طرفدار است که طعم بسیار دوست داشتنی دارد. اسم این محصول یا همان تابلرون از دوکلمه تابلر که نام ابداء کننده آن است و ترون که در زبان ایتالیایی نوعی از شیرینی نوگات است گرفته شده است. بر روی بسته بندی این شکلات شکل کوهی درج شده که مربوط به کوه مترهورن در رشته کوه های آلپ است و سمبل شهر برن محسوب می شود. این باور وجود دارد که شکل سه وجهی کوه مترهورن باعث الهام گرفتن تئودر تابلر برای ایجاد شکل سه وجهی تابلرون بوده است. امروز به نقد و بررسی شکلات میوه و آجیلی Toblerone می پردازیم.

نوع شکلات تابلت
تولید سوئیس
وزن 100 گرم
طعم آجیل،میوه
تعداد 1 عدد
ترکیبات شکلات شیری(شیر،شکر،کره کاکائو،لاکتوز و…)عسل،مغز بادام،سفیده تخم مرغ
سایر در جای خشک و خنک نگهداری شود

بسته بندی محصول

نقد و بررسی شکلات میوه و آجیلی Toblerone + شکلات میوه و آجیلی Toblerone + مجله خبری شوکومایاولین چیزی که در بسته بندی شکلات به چشم می خورد طراحی سه گوش یا مثلثی شکل می باشد که از کوه مترهورن الهام گرفته شده است. بسته به رنگ کرم است که کلمه Tobleron بزرگ روی آن به رنگ قرمز روی آن چاپ شده است که عکس کوه مترهورن نیز در کنار آن به رنگ صورتی قرار گرفته. در بالای بسته بندی یک نوار خط چین برای باز کردن بسته در نظر گرفته شده است. بعد از باز کردن محصول شکلات داخل یک کاغذ آلومینیوم نازک قرار گرفته است  از شکلات خوبی برابر آلودگی های خارجی محافظت شود. شکلات به صورت مثلثی طراحی شده که بیشتر شبیه رشته کوه است و حروف کلمه ی Tobleron نیز روی آن حک شده است.


طعم و مزه

نقد و بررسی شکلات میوه و آجیلی Toblerone + شکلات میوه و آجیلی Toblerone + مجله خبری شوکومایشکلات دوست داشتنی و بسیار خوش طعم است که مغز های بادام و کشمش آن را بسیار دلنشین تر کرده است. شکلات شیرین و دوست داشتنی است و مغز ها کاملا تازه و با کیفیت هستند. شکلات به شکل سه وجهی طراحی شده است که طبق گفته ها شکل سه وجهی کوه مترهورن باعث الهام گرفتن تئودر تابلر برای این طراحی بوده است. برای تکه کردن شکلات بهتر است که آن را به سمت داخل تکه کنید تا یک تکه کامل و درست را داشته باشید. شکلات با طعم بی نظیر بادام و کشمش یک ترکیب فوق العاده رو تشکیل داده است که نظرتان را کاملا جلب می کند.

 

نکات مثبت نکات منفی
طعم بی نظیر ندارد
کیفیت مناسب  
بسته بندی زیبا  

کلام آخر

شکلات میوه و آجیلی Toblerone یک محصول دوس داشتنی است که می توان از آن در اوقات فراغت در کنار دوستان همراه با یک فنجان چای استفاده کرد. اگر تا به حال این شکلات را امتحان نکردید پیشنهاد ما این است که حتما یک بار آن را امتحان کنید.

اگر شما هم از این محصول استفاده کرده اید لطفا نظر خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.

Buy Now button - نقد و بررسی شکلات میوه و آجیلی Toblerone

پیگیری سفارش
لیست مقایسه
شگفت انگیز ها