منع فروش محصولات سعودی در شوکومای

عربستان سعودی کودک کش

منع فروش محصولات سعودی در شوکومای

به گزارش مجله خبری شوکومای ؛ مدیریت  فروشگاه اینترنتی شوکومای طی بخشنامه ای به واحد فروش  شوکومای ابلاغ نمود به علت اقدامات ظالمانه و ضد ایرانی رژیم قاتل ، متجاوز و جاهل عربستان سعودی من بعد از این از فروش محصولات سعودی در شوکومای جلوگیری گردد .

این بخشنامه از لحظه ابلاغ لازم الاجراست .

 


عربستان سعودی یکی از سرکوب کننده ترین و ظالم ترین رژیم های دنیا  است .
جمهوری اسلامی ایران تاکنون از خود خویشتن‌داری نشان داده و رعایت ادب اسلامی و حرمت برادری در دنیای اسلام را کرده است اما این را بدانند که دست ایران ، برتر از خیلی‌ها است و امکانات بیشتری هم دارد و اگر بخواهد در مقابل عناصر اذیت کننده و موذی عکس‌العمل نشان دهد ، اوضاع آنها خوب نخواهد بود و در هیچ صحنه هماوردی ، حریف نخواهند شد.

 

 

 

عربستان سعودی کودک کش
عربستان سعودی کودک کش

کودکان قربانیان اول و آخر

تاکنون شمار زیادی از کودکان یمنی در‌پی حملات هوایی عربستان کشته و شمار زیاد دیگری نیز از خانه و کاشانه‌شان آواره شده‌اند . جنگنده‌های عربستان طی این مدت بارها ، مدارس ، بیمارستان‌ها و دیگر مراکز غیرنظامی در یمن را نیز بمباران کرده ‌اند .
نکته قابل تأمل در یمن این است که بیش از 18 میلیون نفر از مردم بی گناه توسط متجاوزان تحت محاصره شدید قرار گرفته‌اند . اگر از من بپرسید چرا این محاصره علیه مردم یمن اعمال شده است در پاسخ فقط از یک کلمه یاد خواهم کرد و آن کلمه ، تروریسم است . امروز رژیم سعودی ، نماینده تروریسم در منطقه است .
در یمن هر چهار دقیقه یک کودک به شهادت می‌رسد .

بنابراین فروشگاه اینترنتی شوکومای تصمیم بر این گرفته که از عرضه محصولات تولید سعودی امتناع ورزد این حداقل حداقل کاری است که میتوان علیه سعودی جبار و حاکمان احمق آن انجام داد .

پیگیری سفارش
لیست مقایسه
شگفت انگیز ها