برند های محبوب در عرصه شکلات سازی

برند های محبوب در عرصه شکلات سازی

برند های محبوب در عرصه شکلات سازی

در این مقاله از مجله خبری شوکومای برای شما برند های محبوب در عرصه شکلات سازی را معرفی خواهیم کرد. هر برند طعم ، نوع و بسته بندی مخصوص خودش را دارد. در سرتاسر جهان ما بسیاری برند در عرصه شکلات سازی داریم که ما فقط 5 برند محبوب را برای شما معرفی خواهیم کرد و توضیح کوتاه و مختصری در رابطه با آن خواهیم داد تا شما هم با آن ها آشنا شوید.

 


برند های محبوب در عرصه شکلات سازی

1 – Ferrero Rocher

برند Ferrero Rocher یک برند ایتالیاییست که در سال 1920 تصمیم گرفت تا محصولاتش را با بسته بندی خاص نشان دهد. شکلات های این برند معمولا طعمی شیرین و دلچسب دارند که از زیر مجموعه های آن میتوان به Raffaello و Rondnoir اشاره کرد. 

2 – Lindt

برند لینت در سال 1845 در زوریخ ظاهر شد و محصولات آن طعمی کاملا متفاوت و بی نظیر دارند. سازنده ی این برند معروف شکلاتی دیوید اسپنگلو و رادولف لیندت میباشد که محصولات این شرکت هم شکلات های شیرین و هم تلخ هستند.

3 – Ghirardelli

Domingo Ghirardelli ایتالیایی در سال 1852 وارد عرصه شکلات‌سازی شد. او پس از پشت سر گذاشتن چندین بحران مالی ، توانست روزی برند شکلاتی داشته باشه که مردم عاشقانه بدنبال محصولاتش باشند. طعم ماندگار و شکل و شمایل نو در بازار باعث شد تا جایگاهی غیرقابل انکار در این صنعت برای خودش بسازد. ایتالیایی‌ها هنرمندانه از شیر و شکلات و کارامل شفاف در تولیداتشون استفاده کردند تا طعمی بیاد ماندنی را برای شما به ارمغان بیاورد. دفتر مرکزی این برند در آمریکا قرار دارد و یکی از پرطرفدارترین برندهای شکلاتی در دنیاست.

4 – Guylian

این برند ، یک برند تجاری بلژیکی میباشد که محصولات آن منحصر به فرد و به صورت تولید غنی در جهان است. شکلات‌های این برند در شکل‌های کلاسیک و منتوع تولید میشود. نقطه قوت دیگر در محصولاتش بسته‌بندی جذاب و طعم‌های دلپذیر این برند به حساب می آید.

5 – Patchi

این برند ، یک برند لبنانی میباشد که معمولا در عرصه شکلات های پذیرایی کار میکند. شکلات سازی Nizar در سال 1974 با برند Patchi شروع به پخش شکلات‌هایی در بسته‌بندی‌های بسیار جذاب و باشکوه کرد. در ابتدا محصولاتش رو به صورت سفارشات کاملا سلیقه‌ای بسته به نظر و نیاز مشتری فعالیت داشت. مزه اصیلی از طعم‌های شکلات‌های سویس و بلژیک رو ارائه میدهد.

پیگیری سفارش
لیست مقایسه
شگفت انگیز ها