همکاری با ما

همانگونه که می دانید در شرایط کنونی اقتصاد و همچنین با توجه به رهنمودهای گوهربار امام خامنه ای (مدظله) ؛ اهمیت بحث اقتصاد مقاومتی و حمایت از تولیدکنندگان داخلی بر هیچکس پوشیده نیست. فروشگاه اینترنتی شوکومای حاضر به همکاری با شرایط ویژه با تمامی تولیدکنندگان داخلی می باشد. می توانید محصول تولید داخل خود را در شوکومای معرفی کرده و به فروش برسانید.

تمامی تامین کنندگان محصولات و کالاها می توانند در زمینه فروش نقدی و قطعی محصول خود با فروشگاه اینترنتی شوکومای همکاری نمایند.

کارشناسان فروشگاه اینترنتی شوکومای پس از بررسی کیفیت و قیمت محصول پیشنهادی شما ، آن را در معرض دید عموم خریداران و مشتریان خود قرار داده و آن را به فروش می رساند.

قابل توجه تمامی سازمان ها و ادارات دولتی و خصوصی ؛ تمای مراکز دولتی و خصوصی می توانند چای و تنقلات مربوطه را با شرایط ویژه ای از شوکومای دریافت و خرید نمایند.

شوکومای در حد توان خود از تولیدکنندگان داخلی دفاع خواهد نمود. شما هم می توانید فروش محصولات تولید داخلی خود را با افتخار به ما بسپارید.

اقتصاد مقاومتی شامل آیتم های متنوع و بسیاری می باشد ، شاید برای مشتریان شوکومای سوال باشد ، وبسایتی که فروش محصولات خارجی را سرلوحه خود قرار داده است ؛ چگونه می تواند در رویکرد اقتصاد مقاومتی نقشی داشته باشد.

در پاسخ به این سوال باید بگوییم که شوکومای همینجا نظر مساعد خود را نسبت به عقد قرارداد و فروش محصولات ایرانی اعلام داشته و حاضر به همکاری با تمامی تولید کنندگان داخلی است. از طرفی لازم به ذکر است که پخش و فروش هر محصول نیز از اهمیت ویژه ای برخوردار است ، حال که توان فنی تولید بعضی از محصولات هنوز در کشور ایران میسر نیست ، چرا اجازه دهیم که پخش و فروش آن محصولات نیز توسط طرف خارجی صورت پذیرد. شوکومای در نظر دارد با در دست گرفتن فروش و پخش محصولات قدم به قدم حرکت کرده و نهایتا از محصولات تولید داخلی حمایت نماید.

تمامی محصولاتی که قرار است در وبسایت شوکومای به فروش برسد باید تاریخ مصرف داشته باشد و حداقل از زمان استاندارد مصرف آن دو ماه مانده باشد.

همچنین لازم است بسته بندی محصولات متناسب با بسته بندی های استاندارد لوازم خوراکی و تنقلات باشد تا هیچگونه خطری متوجه مصرف کنندگان نشود.

تمامی محصولات خارجی که در وبسایت شوکومای قرار می گیرد ؛ الزاما واردات آن باید از طرق قانونی کشور جمهوری اسلامی ایران صورت پذیرفته باشد و همچنین مجوزهای مربوطه در وزارت بهداشت را دارا باشد.

تمامی محصولات تولید داخل که در شوکومای ثبت می گردد باید استاندارد های سازمان استاندارد و وزارت بهداشت را داشته باشد. همچنین محصول باید توسط کارشناسان فروشگاه اینترنتی شوکومای از نظر کیفیت ، طعم ، بسته بندی و … به تایید برسد.

توجه داشته باشید در صورتی که خریداران محصولی درباره کیفیت آن محصول به شوکومای اعتراض نمایند قاعدتا کارشناسان ما نسبت به بررسی مجدد آن محصول اهتمام می ورزند و در صورتیکه که محصول مورد نظر نتواند مجددا نظر فنی کارشناسان را جلب نماید نسبت به قطع فروش آن اقدام می گردد.

فرم همکاری با ما

تامین کنندگان ، تولیدکنندگان کالا و واردکنندگان محترم ؛ می توانند از طریق فرم زیر با ما در ارتباط باشید.

فرم همکاری با ما

جستجو در سایت

دسته بندی ها

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه