شوکوبن چیست؟

مشتریان گرامی اگر هزینه سفارش شما بیشتر از صد هزار تومان باشد ارسال آن به هر جای ایران رایگان خواهد بود

هزینه ارسال محصولات در خریدهای کمتر از صد هزار تومان در شهر تهران مبلغ 4500 تومان می باشد. لازم به ذکر است خریداران محترم شهر تهران محصولات خود را توسط پیک موتوری دریافت نموده و از امکان پرداخت هزینه هنگام تحویل کالا برخوردارند.

هزینه ارسال محصولات در تمامی شهرستان ها بطور ثابت مبلغ 9900 تومان می باشد. سفارشات در شهرستان ها توسط پست پیشتاز ارسال می گردد و زمان رسیدن کالا به مشتری معمولا بین یک تا پنج روز متغیر است.

مشتریان عزیزی که به دفعات از فروشگاه اینترنتی شوکومای خرید داشته باشند شوکوبن تخفیف ده درصدی دریافت می نمایند و می توانند در تمامی خریدهای خود از تخفیف ده درصدی استفاده نمایند.

سیاست های حمایتی شوکومای از خریداران محترم

آیا از جمله‏‌ی مشتریان پر و با قرص شوکومای هستید؟  آیا مرتبا برای خود و دوستانتان از شوکومای خرید می‏‌کنید و انتظار دارید که به عنوان یک مشتری دائمی، شوکومای با نگاهی ویژه به شما بنگرد؟ شاید علاقه‌‏مند به خریدهای با تعداد بالا و عمده برای کسب و کار خود هستید!

مدت‏‌هاست که شوکومای پیشنهادهای زیادی را از مشتریان دائمی خود دریافت می‌‏کند. پیشنهادهایی از این دست که، یک مشتری وفادار و با نرخ تکرار خرید بالا امکان بهره‌‏مند شدن از قیمت‏هایی ویژه و مناسب‏‌تر را داشته باشد. یعنی دریافت حداکثر تخفیف ممکن از شوکومای!

البته از ویژگی‏‌های خرید اینترنتی شفافیت در قیمت گذاری و امکان خرید با قیمت مناسب است. معمولا کالاها برای همه مشتریان یک فروشگاه اینترنتی چه آنها که تنها گاهی خرید می‏‌کنند و چه آنها که جزو مشتریان دائمی و پر و پا قرص آن هستند با قیمت‏‌های یکسانی عرضه می‏‌شوند. این خود حاکی از شفافیت و البته یک فرصت ارزشمند برای کاربر است. با وجود اینکه شفافیت در قیمت گذاری یکی از مهم‌ترین مزایای خرید اینترنتی است، طرح شوکوبن، نگاه ویژه‏‌ی شوکومای به مشتریان وفادار است. نگاهی ویژه و فراتر از درصد تخفیفی محدود. با شوکومای ، هرچه بیشتر سفارش دهید، ارزان‏تر می‌‏خرید!

جستجو در سایت

دسته بندی ها

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه